Лідерство (на парламентській службі)

Розпочати

Опис курсу

У контексті реалізації в Україні широкомасштабної реформи державного управління, розвиток лідерства є важливою складовою подальшого розвитку та модернізації державної служби, адже саме від ефективного лідера залежить успішна та злагоджена робота цілої команди, її здатність досягати будь-яких цілей.

Ми знаємо, що ефективне державне управління спрямоване саме на надання якісних послуг громадянам. Але що таке – ефективне державне управління? Це сильні інституції, які не з’являються самі по собі. Їх створюють люди. Саме тому сьогодні розвиток державного управління невід’ємно пов’язаний із розвитком лідерських навичок вищих керівних кадрів державної служби та посадових осіб місцевого самоврядування, оскільки саме вони повинні відігравати провідну роль у цьому процесі.

Основними завданнями розвитку лідерства на державній службі є наступні: становлення та розвиток вищого корпусу, створення інституціональних передумов для проведення реформи державної служби, сталості і наступності функціонування системи державного управління, а також його оперативного реагування на вимоги та виклики, що виникають у зв'язку з процесами суспільної трансформації, економічного розвитку, європейської інтеграції України тощо.

 Мета навчального курсу полягає у розвитку лідерських навичок, які складають основу вашої управлінської компетентності, а також засвоєння практичних знань, вироблення умінь та навичок щодо ефективного виконання завдань та посадових обов’язків, необхідних для роботи на керівних посадах в Апараті Верховної Ради України.

Наш курс складається з дванадцяти лекцій, які тематично об’єднані в чотири модулі: лідерство та ефективне управління, лідерство та ефективна комунікація, формування команди та розвиток організаційної культури, лідерство та стратегічне управління державним органом. Кожна лекція складається із відео на 5-7 хвилин та додаткових матеріалів, які необхідно буде опанувати самостійно. Наприкінці кожного модуля вам необхідно буде пройти контрольний тест.

Експерти та Тренери курсу

Володимир Страшко - сертифікований бізнес-тренер з управління командами та проєктного менеджменту, консультант керівників провідних українських та міжнародних компаній. Провів понад 500 тренінгів в таких компаніях, як: Toshiba, Нафтогаз, Intesa Sanpaolo, Auchan, Укрзалізниця, StarLightMedia тощо.