Розвиток внутрішніх комунікацій в Апараті Верховної Ради України

Розпочати

Опис курсу

Розвиток комунікаційної спроможності – це пріоритет у діяльності органів влади, адже сприяє їх відкритості, прозорості й інклюзивності. Якісні комунікації змінюють обличчя державних інституцій, перетворюючи їх на ефективні суб’єкти законотворчої діяльності, виразника суспільних інтересів і рушія позитивних змін у країні.

Курс, який Ви бачите на своєму екрані, – це Ваш тренер з ефективних внутрішніх комунікацій в Апараті Верховної Ради України. На його сторінках зібрано найважливіші поради, нотатки й успішні приклади. Пройшовши цей курс до кінця, Ви навчитеся: розуміти, що таке ефективна комунікація, як її планувати та реалізувати; працювати з комунікаційним повідомлення та його аудіовізуальним наповненням; обирати найефективніші канали комунікації; створювати якісні комунікації, натхненні найкращими міжнародними та вітчизняними практиками.

Курс складається з дванадцяти розділів, які тематично об’єднані в чотири модулі: внутрішні комунікації та процес імплементації парламентської реформи; концепція внутрішніх комунікацій Апарату Верховної Ради України; інструменти для розвитку внутрішніх комунікацій в Апараті Верховної Ради України; універсальні правила комунікацій в Апараті Верховної Ради України. Кожна тема складається із навчальних матеріалів, які необхідно буде опанувати. Наприкінці кожного модуля Вам буде запропоновано пройти контрольний тест для перевірки знань.

Експерти та Тренери курсу

Методологиня освітніх курсів та програм.
Доктор економічних наук, доцент, методологиня освітніх курсів та програм, експертка з акредитації освітніх програм.
Експертка з внутрішніх комунікацій Офісу парламентської реформи