Курс для новопризначених державних службовців Апарату Верховної Ради України

Розпочати

Опис курсу

Вітаю Вас на курсі для новопризначених державних службовців Апарату Верховної Ради України! 

Навчальний курс розрахований на працівників Апарату Верховної Ради України, які нещодавно приступили до виконання своїх обов'язків, входять у курс справи, ознайомлюються зі специфікою роботи Верховної Ради України та Апарату і здобувають нові навички у сфері державної служби.

Метою цього курсу є ознайомлення учасників з особливостями організації роботи Верховної Ради України та Апарату, вивчення нормативно-правової бази, що регулює їхню діяльність, розгляд розвитку парламентаризму у публічному управлінні, здобуття знань з питань формування та розвитку корпоративної культури, а також огляд корисних рекомендацій щодо організації ефективної діяльності державних службовців Апарату.

 

Важливим навчальним аспектом стане забезпечення високого рівня теоретичних знань і практичних навичок у здобувачів освіти управлінської діяльності, необхідних для формування знань з питань аналізу політики і стратегічного планування у публічному управлінні та особливостей організації такої роботи. 

 

Даний курс складається з 4 модулів, кожен з яких має по 3 уроки. Кількість часу залученого на проходження навчання залежитиме від базових знань про роботу Верховної Ради України та Апарату, володіння інформацією щодо нормативної бази, а також попереднього досвіду. 

 

Курс розроблений згідно сучасних понять у цих сферах, досвіду вітчизняної парламентської служби та на базі наданої інформації щодо існуючої структури Верховної Ради України та Апарату.

Основними завданнями навчального курсу для новопризначених державних службовців є:

 

1.  Надання ясного і чіткого уявлення про роботу Парламенту, його функції, повноваження та порядок взаємовідносин з іншими органами влади;

2.  Ознайомлення з напрямами реалізації парламентської реформи в нашій державі;

3.  Освоєння нормативно-правових документів, що регулюють діяльність Верховної Ради України та Апарату;

4.  Формування навичок самостійної роботи.

Експерти та Тренери курсу

Тренерка з м'яких навичок, тьюторка з емоційного інтелекту, методологиня освітніх програм, розробниця авторських тренінг-курсів.
Співавторка SCORM-курсу “Мистецтво викладання", методологиня курсу “Курс для новопризначених державних службовців Апарату Верховної Ради України”
Тренер та методолог навчальних програм, консультант з питань публічної комунікації та взаємодії з органами влади проєктів міжнародної-технічної допомоги, громадських та благодійних організацій.