Антикризовий менеджмент у публічному управлінні

Розпочати

Опис курсу

Ми живемо у VUCA-світі в оточенні “чорних лебедів”. Згідно цієї концепції наш світ, а відповідно і системи управління країнами, характеризується нестабільністю (volatility), невизначеністю (uncertainty), складністю (complexity), неоднозначністю (ambiguity). А непередбачувані події (“чорні лебеді”) час від часу відвідують то одну, то іншу країну у вигляді терактів, пандемій, природних катаклізмів, техногенних катастроф, фінансових криз. І все це відбувається на фоні затяжних системних розладів у нашій країні - економічних, політичних, соціальних.  

Керувати в таких умовах, безперечно, складно… За таких обставин управлінцям публічного сектору вкрай необхідно розвивати свої навички антикризового менеджменту.  

 

Як же керувати під час криз? Як їх передбачити? Як захиститися від них? Які стратегії є хибними, а які - ефективними у таких умовах? Як долають  кризові ситуації у розвинених країнах? На ці та багато інших питань дає відповідь цей курс.

 

Даний курс призначений для публічних службовців категорії А.

 

Мета навчального курсу полягає у:

- розвитку професійних компетенцій щодо управління під час кризових ситуацій; 

- засвоєнні теоретичних знань щодо сучасних концепцій та підходів формування антикризових стратегій у публічному управлінні; 

- виробленні практичних навичок щодо  розпізнавання кризових явищ, 

- діагностики стану системи управління, 

- розробки стратегічного антикризового плану дій, - оперативного  управління публічною структурою під час кризи. 

 

Наш курс складається з 6 модулів, кожен з яких містить інтерактивний scorm-урок та відео-урок. Інтерактивні scorm-уроки крім теоретичного матеріалу містять багато кейсів, які надають можливість слухачам поринути в реалії кризових ситуацій у публічному управлінні та обрати свій варіант дій в умовах невизначеності. Кожен урок має завдання для самостійного опрацювання. Відео-уроки містять інтерв'ю з експертами у сфері управління, в яких вони діляться реальними кейсами зі своєї практики і досвідом успішних антикризових рішень та заходів. 

 

Наприкінці курсу слухачам пропонується пройти контрольний тест.

Експерти та Тренери курсу

Прем‘єр-міністр України (2001-2002), президент Української спілки промисловців та підприємців.
Директор Департаменту персоналу НБУ (2016-2020).
Заступник голови Фонду державного майна України
Директор з управління персоналом та соціальної політики АТ «Укрзалізниця»( 2017-2020)