Запуск Віртуальної платформи з емоційної підтримки вчителів та кар’єрного консультування для учнів

До Дня вчителя столична влада підготувала подарунок не тільки вчителям, але і учням з їхніми батьками, запустивши  Віртуальну платформу з емоційної підтримки вчителів та кар`єрного консультування учнів. Її розробником є Освітній Хаб міста Києва, який є структурним підрозділом КНП «Освітня агенція міста Києва».

На даній платформі будь-який вчитель може замовити в зручний для себе день та час безкоштовну індивідуальну консультацію з психологами та тренерами з емоційного інтелекту Освітнього Хабу міста Києва і проконсультуватися з приводу булінгу, якщо такий випадок трапиться в навчальному закладі.

Учні та їхні батьки також зможуть вільно отримати консультації від кар’єрних консультантів, які допоможуть розкрити здібності дитини та визначити, в якій сфері краще продовжити навчання, а згодом і правильно обрати професію. Це перший в Україні системний проєкт щодо профорієнтації школярів за допомогою кар’єрних радників.

Окрім психологічних консультацій та допомоги у виборі майбутньої професії на Віртуальній платформі КМДА з емоційної підтримки вчителів та кар’єрного консультування для учнів є безкоштовна можливість для освітян підвищити кваліфікацію на курсі Освітнього Хабу міста Києва «Мистецтво викладання» та вивчати англійську мову за допомогою наймасовішого освітнього проєкту України «Lingva.Skills», який розробила Асоціація інноваційної та цифрової освіти, а для учнів – проходити мультимедійні курси з профорієнтації у цікавому гейміфікованому SCORM-форматі.