В Києві запрацював перший в Україні Дитячий садок онлайн

В столиці розпочав роботу перший в Україні онлайн садочок, розрахований на діточок віком 4-6 років. Цей проект запроваджено в рамках Віртуальної платформи емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID-19.

«Саме для наймолодших киян запрацював Дитячий садок онлайн на платформі Освітнього Хабу міста Києва, в той же час ми відкриті для всіх маленьких українців і закликаємо батьків долучитись до нашої ініціативи. Місто допомагає батькам під час карантину використовуючи всі свої можливості і ми готові підставити своє плече всім українським регіонам, які в умовах карантину опинились сам на сам з подібними проблемами»,– заявивдиректор КНП «Освітня агенція міста Києва» Бадрі Лолашвілі.

Відтепер, під час карантину, щодня, з понеділка по п’ятницю, окрім святкових днів, діти мають можливість «відвідувати» цікаві та корисні заняття, які проводять фахівці. Для зручності, розклад занять буде незмінний на всі дні:

10:00 – Казка-йога

11:00 – Англійська для дітей

12:00 – Розвиваюче заняття

Всі заняття також вільно доступні у записі на постійній основі.

«Даний проєкт вже викликав великий інтерес, як серед батьків, так і серед українських селебріті – підкреслила директорка Освітнього Хабу міста Києва Марія Богуслав – наразі, в рамках Дитячого садочку онлайн, ми запросили відомих українців провести додаткові заняття і сподіваємось, що вони не залишаться осторонь. Ми запрошуємо публічних осіб провести власне заняття онлайн для дітей. Це може бути і майстер-клас, і читання казки, і будь-яка інша активність – головне, щоб це було щиро та від душі».

Більше інформації про Дитячий садок онлайн можна дізнатись на Віртуальній платформі емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID-19.

Посилання на прес-конференцію, щодо результатів роботи платформи, а також, щодо старту роботи послуги "дитячий садок онлайн":  https://youtu.be/lhmL7m-4v4k