Англійська для дітей

Англійська для дітей – один з найбільш популярних навчальних курсів. У комерційних дитячих садках англійська входить до переліку обов’язкових занять, у державних зазвичай організуються гуртки англійської для дітей. Але через карантин відвідувати дитячі заклади неможливо. Тому Освітній Хаб міста Київ запустив проект Дитячий садок онлайн, однією із складових якого є заняття з англійської для дітей.

Навіщо потрібне знання англійської

Англійська мова вже не перше десятиріччя є однією з найбільш розповсюджених у світі, це мова міжнародного спілкування, яку розуміють у більшості країн. Слухачі курсів англійської для дітей в майбутньому зможуть більш успішно пройти вступне тестування до школи з поглибленим вивченням іноземної, без зайвих зусиль засвоїти шкільну програму з цього предмету. Можна також у школі вивчати іншу іноземну мову, а вивчення англійської продовжити на курсах для більш старшого віку.

Знання англійської надає чимало переваг та можливостей, стане у нагоді під час туристичної поїздки за кордон, допоможе отримати додаткові знання, здати міжнародні іспити, підвищує шанси на отримання престижної освіти та працевлаштування.

Звичайно, більшість цих перспектив актуальна для старшокласників, абітурієнтів. Але англійська для дітей дошкільного віку не менш важлива, якщо не закласти базу у ранньому віці, згодом заповнити пробіли буде набагато складніше.

Чому англійську краще вивчати у дитинстві

У разі вивчення іноземної мови в ранньому віці задіюються ті самі ділянки мозку, що потрібні для засвоєння рідної мови, тому процес відбувається природно, дитина навіть не відчуває, що навчається чомусь складному. У підлітків, дорослих активуються вже інші ділянки мозку, що робить задачу більш складною. Ранній вік є найбільш сприятливим для засвоєння синтаксису та фонетики, а це основа, каркас володіння будь-якої мовою. Поповнювати словарний запас можна протягом усього життя, а от сформувати правильну вимову чи навчити правилам граматики дорослу людину набагато складніше.

Англійська для дітей важлива ще й тому, що мовленнєва активність – один з найкращих способів розвивати мозок, інтелект малюка. До того ж дитинство – найбільш сприятлива пора для застосування мови на практиці. Англійська для дітей стає корисним інструментом, її можна використовувати не тільки для виконання домашніх завдань. У дітей, підлітків є вільний час, який вони можуть витрачати на читання книжок, перегляд мультфільмів, фільмів, телепередач, прослуховування пісень англійською, спілкування онлайн із закордонними однолітками. Все це сприяє закріпленню знань.

Переваги курсів англійської для дітей від Освітнього Хабу

Курси англійської для дітей від Дитячого садку онлайн ефективні та цікаві:

- розроблені для дітей раннього віку з урахуванням їх психологічних особливостей;

- навчання відбувається в ігровій формі, маленькі слухачі співають англійською, танцюють, грають, виконують спортивні вправи. Всі ці дії супроводжуються англійськими словами та фразами, які дитина чує та повторює. Так невимушено формуються навички аудіювання та мовлення;

- дитина отримує задоволення від занять, процес вивчення іноземної мови асоціюється з позитивними емоціями, що важливо для подальшого навчання.

Безкоштовний онлайн курс англійської для дітей складається з 18 відеоматеріалів. Для зареєстрованих користувачів усі відеоматеріали доступні в архіві Хабу. Тому малюк може взяти участь у занятті з англійської для дітей у будь-який зручний момент, та пройти повторний курс під час літніх канікул.

Курс розроблений в партнерстві з Асоціацією інноваційної та цифрової освіти.