Професія: Фахівець з блокчейн-технологій

Розпочати

Опис курсу

В даному курсі ви ознайомитесь із тим, як пошук інструментів для підвищення рівня довіри між незнайомими партнерами скреативив зовсім нову систему створення, зберігання цінностей та обміну ними поза банками, законами та державами. 

 

Крім того, ви дізнаєтесь, як розвиток мережі інтернет, робота з базами даних та концепція децентралізації вплинули на появу цінностей, які, не дивлячись на те, що  знаходяться поза матеріальним світом, при цьому дуже дорого коштують і є універсальними для всіх.  

 

Ми розберемо по ланкам, одне за одним  - що таке  поняття технології  блокчейн;  які є криптовалюти, і що таке форки. Ми запевняємо, що після нашого курсу ви точно не будете плутати між собою блокчейн та біткоїн. 

 

Крім того, в курсі буде надано матеріал щодо того,  чому блокчейном ніхто не керує і не є за нього відповідальним і при цьому рівень довіри до нього є дуже високим; а ще - чому цифрові гроші не можна підробити, зламати або подвійно витратити.

Модулі курсу

Відеоматеріалів: 3

Експерти та Тренери курсу

Експертка освітніх програм, методологиня, тренерка. Голова ГО “FutureLab Ukraine”. Співзасновниця кількох популярних громадських організацій; стажувалась в Європарламенті, успішно допомагала українським організація вступати в міжнародні об’єднання.