Ефективний пошук роботи (у форматі SCORM)

Розпочати

Опис курсу

Цей курс для тих, хто знаходиться в пошуку роботи, або маючи роботу, мріє знайти іншу. В цьому курсі ви дізнаєтесь про сучасні методи пошуку роботи, правила складання гарного резюме, як правильно обрати сферу діяльності, компанію та пройти співбесіду, як скласти гарне враження в перший робочий день тощо.

В курсі ти зустрінешся із кар'єрною консультанткою Марією, яка надасть численні поради щодо ефективного пошуку та вибору нового місця роботи. Сподіваємось, вам буде корисно і цікаво, а в підсумку ви знайдете відповіді на питання, які вас турбували.

Курс підготували методологи: Макарова Анна, Сидорко Наталія, Натойлад Олена, Якубенко Людмила . 

Модулі курсу

Відеоматеріалів: 10

Експерти та Тренери курсу

Тренерка Асоціації інноваційної та цифрової освіти і Освітнього Хабу міста Києва з персональної ефективності та командоформування, методологіня та розробниця інтерактивних навчальних курсів та освітніх програм, провела понад 100 тренінгів як в державних так і комерційних структурах, в тому числі: Міністерстві соціальної політики, Мінюсті, Державній митній службі України, Укрзалізниці, Укроборонпромі, Фуршеті, МЦ Into – Sana, Українській школі урядування тощо.