Професія: Фахівець з КСВ (Корпоративна соціальна відповідальність)

Розпочати

Опис курсу

В цьому курсі ти дізнаєшся, що таке корпоративна соціальна відповідальність (КСВ), які сторони задіяні в КСВ. Зрозумієш, як корпоративна соціальна відповідальність вирішує проблеми бізнесу, екології та суспільства. Навчишся відрізняти КСВ від благодійності та PR-у. Отримаєш декілька практичних порад для запуску КСВ-проєктів в своїй компанії.

Курс буде цікавий для керівників компаній, працівників напрямку КСВ, керівників проектів, менеджерів з бізнесу і громадського сектору, тощо.

 

Розробкою курсу займався куратор і методолог Володимир Азовський та методолог Дівонька Вікторія. Розробники курсу вдячні компанії ТОВ "ВІННЕР АВТОМОТІВ" за можливість використати в курсі досвід компанії з впровадження практик КСВ в Україні.

Модулі курсу

Відеоматеріалів: 3

Експерти та Тренери курсу

Співавторка SCORM-курсу “Мистецтво викладання", методологиня курсу “Курс для новопризначених державних службовців Апарату Верховної Ради України”
Володимир Азовський: сертифікований бізнес-тренер, методолог освітніх програм, політичний консультант. Автор навчальних проєктів в офлайн та діджитал-середовищі.