Маркетинг ( у форматі SCORM)

Розпочати

Опис курсу

З цього курсу Ти дізнаєшся про те, що таке маркетинг та в чому полягає його філософія? Окрім того,  Ти зрозумієш навіщо і як саме необхідно досліджувати ринок, як навчитися використовувати необхідні інструменти для того, щоб побудувати власний ефективний маркетинг.

Курс складається з двох модулів - ефективний маркетинг та діджитал маркетинг, кожен по п'ять scorm-уроків. 

Модулі курсу

Експерти та Тренери курсу

Тренерка Асоціації інноваційної та цифрової освіти і Освітнього Хабу міста Києва з персональної ефективності та командоформування, методологіня та розробниця інтерактивних навчальних курсів та освітніх програм, провела понад 100 тренінгів як в державних так і комерційних структурах, в тому числі: Міністерстві соціальної політики, Мінюсті, Державній митній службі України, Укрзалізниці, Укроборонпромі, Фуршеті, МЦ Into – Sana, Українській школі урядування тощо.
Співавторка SCORM-курсу “Мистецтво викладання", методологиня курсу “Курс для новопризначених державних службовців Апарату Верховної Ради України”
Доктор економічних наук, доцент, методологиня освітніх курсів та програм, експертка з акредитації освітніх програм.
Тренер з розвитку персоналу ТАСКОМБАНКу. Тренер Асоціації інноваційної та цифрової освіти і Освітнього Хабу м. Києва. Засновник проекту «Освітогра». Ігротехнік. Експерт з розвитку соціального підприємництва.