Управління містом (у форматі SCORM)

Розпочати

Опис курсу

Курс розрахований на державних службовців, які працюють у міській владі, посадових осіб місцевого самоврядування, всіх, хто хоче зробити кар’єру в міській владі. Також курс буде цікавим для лідерів громадських організацій, членів громадських рад, активістів, які працюють з міською владою.

Пройшовши курс Ти зрозумієш, що таке комфортне місто та за якими критеріями це визначити, які послуги надає місто своїм жителям та де саме їх отримати. Хто управляє містом, для чого містам потрібна стратегія розвитку. Дізнаєшся про формування міських бюджетів та інвестиційну привабливість. Зрозумієш, як відбувається інформування громадян і як жителі міст можуть впливати на їх розвиток.Під час курсу учасника буде супроводжувати 2 персонажі - Влад та Микола Іванович.

 

Знайомся, це - Влад, йому 23 роки. Він дуже любить своє місто. Під час навчання в університеті Влад був активним студентом, брав участь у громадській діяльності, студентських заходах. Саме тоді Влад вперше зіткнувся з різними проблемами міста. Влад твердо вирішив більше дізнатися про управління містом і знайти оптимальні шляхи вирішення проблем своєї громади.

 

Влад ще не визначився, в якій ролі він хоче впливати на управління містом: у якості депутата міської ради, посадової особи місцевого самоврядування або долучитись до громадського контролю за діяльністю місцевої влади.

 

Запрошую тебе разом з Владом пройти весь шлях пізнання процесів управління містом.

 

А допоможе Владу розібратися в тонкощах управління містом Микола Іванович - заступник міського голови з питань бюджету та фінансів.

Модулі курсу

Відеоматеріалів: 7

Експерти та Тренери курсу

Співавторка SCORM-курсу “Мистецтво викладання", методологиня курсу “Курс для новопризначених державних службовців Апарату Верховної Ради України”
Сертифікована бізнес-тренерка та методологиня освітніх програм, розробниця інтерактивних навчальних курсів, практикуюча психологиня-профайлер та політтехнологиня.
Володимир Азовський: сертифікований бізнес-тренер, методолог освітніх програм, політичний консультант. Автор навчальних проєктів в офлайн та діджитал-середовищі.