Розвиток наставництва в Апараті Верховної Ради України

Розпочати

Опис курсу

Головне завдання парламентської реформи в Україні концентрується навколо ідеї підвищення інституційної спроможності Верховної Ради України, що в контексті різних аспектів оптимізації законодавчої діяльності охоплює також питання організації та функціонування її Апарату. Тож одним із пріоритетних напрямів проведення внутрішньої реформи є розбудова кадрового потенціалу Апарату, в тому числі шляхом запровадження та розвитку системи наставництва, з урахуванням того, що остання ефективно впроваджується в багатьох органах державної влади України та інших зарубіжних країн.

Курс складається з дванадцяти інтерактивних уроків формату scorm, які тематично об’єднані в чотири модулі: термінологічне визначення основних понять, їх спільні та відмінні характеристики; управління системою наставництва в Апараті Верховної Ради України; технології та стратегії розвитку наставництва; роль наставництва у забезпеченні підвищення рівня професійної компетентності державних службовців.

Експерти та Тренери курсу

Доктор філософських наук, професор, експертка освітніх програм, методологиня, тренерка з м'яких навичок корпоративних компаній та державного сектору, ігрова технікиня, співзасновниця "Training Games UA". Розробила 100+ освітніх продуктів, учасниками тренінгів стали 1000+ осіб.
Методолог, тренер з soft-skills Освітнього Хабу м.Києва, тренер Асоціації інноваційної та цифрової освіти, заступник директора компанії "СВН Праймтех".