Розвиток мотивації та професійного інтелекту державних службовців та працівників Апарату Верховної Ради України

Розпочати

Опис курсу

Курс «Розвиток мотивації та професійного інтелекту» допоможе Вам дізнатися особливості організації роботи в Апараті Верховної Ради України. Ви пригадаєте основні характеристики Апарату Верховної Ради України та особливості організації діяльності його працівників. Ви поринете у тонкощі психології управління. Ви опануєте знання про чинники, що впливають на ефективність роботи колективу. Ви дізнаєтесь, як краще запобігати конфліктам і як управляти змінами. Ви отримаєте сучасні знання щодо управління стресами, обумовленими робочим середовищем державних службовців Апарату Верховної Ради України, а саме: як робочий стрес впливає на особистість державного службовця та результати їх професійної діяльності та різні підходи до запобігання стресів та підвищення стресостійкості державних службовців. Під час проходження курсу Ви отримаєте ґрунтовні знання щодо шляхів підвищення ефективності діяльності державних службовців, розвитку їх мотивації та професійного інтелекту. 

Бажаємо Вам натхнення!

 

Експерти та Тренери курсу

Марина Писаренко - кандидатка економічних наук, психологиня, тренерка Асоціації інноваційної та цифрової освіти і Освітнього Хабу міста Києва, розробниця та авторка scorm - курсів, кейсів “під замовника”, методологиня освітніх курсів та програм, бізнес-тренерка.
Методологиня освітніх курсів та програм.
Тренер з розвитку персоналу ТАСКОМБАНКу. Тренер Асоціації інноваційної та цифрової освіти і Освітнього Хабу м. Києва. Засновник проекту «Освітогра». Ігротехнік. Експерт з розвитку соціального підприємництва.