Упровадження стандартів ґендерної рівності в діяльність Апарату Верховної Ради України

Розпочати

Опис курсу

Навчальний курс “Упровадження стандартів ґендерної рівності в діяльність Апарату Верховної Ради України” є інтерактивним курсом, який складається з 12 уроків, логічно поєднаних у 4 модулі. Для того, щоб повторити основні моменти та ключові концепції, кожен модуль закінчуються тестами на 10 запитань. Тест після останнього модуля дозволяє здійснити загальну перевірку отриманих знань. 

Проходження курсу допоможе Вам отримати сучасні знання з ґендерної термінології, міжнародного та національного законодавства, державної ґендерної політики, а також ознайомитися із дослідженнями ґендерного впливу, основними підходами до проведення ґендерного аналізу та аудиту. Крім того, курс містить багато історичних цікавинок. 

Експерти та Тренери курсу

Тренерка Асоціації інноваційної та цифрової освіти і Освітнього Хабу міста Києва з персональної ефективності та командоформування, методологіня та розробниця інтерактивних навчальних курсів та освітніх програм, провела понад 100 тренінгів як в державних так і комерційних структурах, в тому числі: Міністерстві соціальної політики, Мінюсті, Державній митній службі України, Укрзалізниці, Укроборонпромі, Фуршеті, МЦ Into – Sana, Українській школі урядування тощо.
Марина Писаренко - кандидатка економічних наук, психологиня, тренерка Асоціації інноваційної та цифрової освіти і Освітнього Хабу міста Києва, розробниця та авторка scorm - курсів, кейсів “під замовника”, методологиня освітніх курсів та програм, бізнес-тренерка.
Методологиня освітніх курсів та програм.