Реалізація антикризової політики у публічному управлінні

Розпочати

Опис курсу

Ми живемо у VUCA-світі в оточенні “чорних лебедів”. Згідно цієї концепції наш світ, а відповідно і системи управління країнами, характеризується нестабільністю (volatility), невизначеністю (uncertainty), складністю (complexity), неоднозначністю (ambiguity). А непередбачувані події (“чорні лебеді”) час від часу відвідують то одну, то іншу країну у вигляді терактів, пандемій, природних катаклізмів, техногенних катастроф, фінансових криз. І все це відбувається на фоні затяжних системних розладів у нашій країні - економічних, політичних, соціальних.  

Керувати в таких умовах, безперечно, складно… За таких обставин управлінцям публічного сектору вкрай необхідно розвивати свої навички антикризового менеджменту.  

 

Як же впроваджувати антикризову політику? Як управляти під час криз? Які стратегії є хибними, а які - ефективними у таких умовах? Як долають  кризові ситуації у розвинених країнах? На ці та багато інших питань дає відповідь курс “Реалізація антикризової політики у публічному управлінні”.

 

Даний курс призначений для публічних службовців категорії Б.

 

Мета навчального курсу полягає у:

- розвитку професійних компетенцій щодо управління під час кризових ситуацій; 

- засвоєнні теоретичних знань щодо сучасних концепцій та підходів формування антикризових стратегій у публічному управлінні; 

- виробленні практичних навичок щодо  розпізнавання кризових явищ, 

- діагностики стану системи управління, 

- реалізації стратегічного антикризового плану дій, - оперативного  управління публічною структурою під час кризи. 

 

Наш курс складається з 6 модулів, кожен з яких містить інтерактивний scorm-урок та відео-урок. Інтерактивні scorm-уроки крім теоретичного матеріалу містять багато кейсів, які надають можливість слухачам поринути в реалії кризових ситуацій у публічному управлінні та обрати свій варіант дій в умовах невизначеності. Кожен урок має завдання для самостійного опрацювання. Відео-уроки містять інтерв'ю з експертами у сфері управління, в яких вони діляться реальними кейсами зі своєї практики і досвідом успішних антикризових рішень та заходів. 

 

Наприкінці курсу слухачам пропонується пройти контрольний тест.

ВИКЛАДАЧІ КУРСУ

Прем‘єр-міністр України (2001-2002), президент Української спілки промисловців та підприємців.
Директор Департаменту персоналу НБУ (2016-2020).
Заступник голови Фонду державного майна України
Директор з управління персоналом та соціальної політики АТ «Укрзалізниця»( 2017-2020)