Професія: Журналіст

Розпочати

Опис курсу

Людям цікаво усе,  що відбувається навколо них та у світі. Разом з тим, якби не журналісти, ми не мали б змогу бути в курсі новин, не дивлячись на те, що у наш час тотальної цифровізації фактично будь-хто зі смартфоном може запостити актуальний контент. В той же час журналіст працює за певними професійними стандартами, має бути неупередженим і донести до читача, слухача чи глядача інформацію якнайшвидше і без жодної похибки, бо неточність може спотворити суть повідомлення.

Як багато ми знаємо про професію журналіста? Яким він має чи може бути у час розповсюдження інтернета, коли класичні радіо, газети та телебачення стають усе менш актуальними? Цей курс створено для того, щоб повною мірою відкрити для себе таку звичну і в той же час непізнану професію “Журналіст”.

Методологиня курсу - докторка філософських наук, професорка, Бех Юлія.

Київський університет імені Бориса Грінченка надав інформацію про професійне навчання в учбових закладах.

Завдяки Украї́нському національному інформаційному агентству “Укрінформ” і особисто Марині Сингаївській, заступниці генерального директора, у курсі враховані сучасні реалії роботи журналістів.

 

Модулі курсу

Відеоматеріалів: 3

Експерти та Тренери курсу

Доктор філософських наук, професор, експертка освітніх програм, методологиня, тренерка з м'яких навичок корпоративних компаній та державного сектору, ігрова технікиня, співзасновниця "Training Games UA". Розробила 100+ освітніх продуктів, учасниками тренінгів стали 1000+ осіб.