Професія: Соціолог

Розпочати

Опис курсу

Одна з популярних суспільствознавчих професій XXI століття - соціолог. До сих пір вона асоціюється у багатьох з результатами проведених різних соціологічних опитувань з тих чи інших проблем: від рейтингу політиків до ступеня задоволеності роботою міського транспорту. Але це не єдине чим займається фахівець цієї сфери. А от що саме соціолог робить, яким він має бути, як може розвиватися його кар'єра - про все це розкажуть уроки цього курсу про професію “Соціолог”.

Методологиня курсу - докторка філософських наук, професорка, Бех Юлія.

Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова надав інформацію про професійне навчання в учбових закладах.

Завдяки Umbrella Research, профільному агентству якісної дослідницької методології маркетингових, медійних і соціальних досліджень, і особисто Надії Лінцової, засновниці агенції, у курсі враховані сучасні реалії роботи соціолога.

Модулі курсу

Відеоматеріалів: 3

Експерти та Тренери курсу

Доктор філософських наук, професор, експертка освітніх програм, методологиня, тренерка з м'яких навичок корпоративних компаній та державного сектору, ігрова технікиня, співзасновниця "Training Games UA". Розробила 100+ освітніх продуктів, учасниками тренінгів стали 1000+ осіб.