Професія: Системний адміністратор (фахівець з комп’ютерних мереж)

Розпочати

Опис курсу

Сучасний світ стрімкого розвитку технологій є причиною появи широкого кола різноманітних професій в ІТ-галузі. Але незмінно актуальною й затребуваною серед них лишається  професія системного адміністратора. І хоч нерідко роль системного адміністратора лишається “у тіні”, проте він завжди є надзвичайно важливою частиною технологічної організації та необхідною складовою для успіху будь-якого бізнесу.

Цей курс призначений тим, хто хоче більш детально дізнатися про професію системного адміністратора, допоможе його портрет та визначити, кому і де саме він потрібен. А ще цей курс надасть тобі купу інсайтів щодо побудови власного професійного шляху до фахівця із системного адміністрування.

Впевнені, що ця подорож у світ системного адміністрування стане захопливою та корисною для тебе, адже над її створенням працювала команда справжніх професіоналів-освітян кафедри комп’ютерних наук і математики Київського університету імені Бориса Грінченка у тісній співпраці з представниками прогресивних компаній-роботодавців Глобал АЙти та Аккорд Груп під модераторством методолога даного курсу Оксани Казак.

Модулі курсу

Відеоматеріалів: 3