Професія: Сімейний лікар

Розпочати

Опис курсу

Якщо ви прагнете допомагати людям, рятуючи їх життя, маєте високу соціальну відповідальність, ви уважні, акуратні, організовані та вмієте спілкуватися з людьми  - професія сімейного лікаря ідеально вам підходить. І цей курс дозволить вам більше дізнатися про цю професію. 

Курс складається з 3 уроків. Наповнений теоретичними та практичними знаннями і побудований таким чином, що в першому уроці, який називається “Сімейний лікар - це покликання”, ви дізнаєтесь загальну інформацію про професію: хто такий сімейний лікар та які його обов'язки, історію виникнення професії та вимоги до спеціаліста, переваги та недоліки професії, а також визначите переваги професії саме для себе.

Чи знаєте ви, якими компетенціями має володіти сімейний лікар? Що таке “жорсткі” та “м'які” навички та за якими критеріями роботодавці можуть обрати саме вас? Про це ви дізнаєтесь, виконавши завдання другого уроку, який має назву “Компетенції сімейного лікаря”.

 

І, нарешті, у третьому уроці ви зможете дізнатися, як розвинути потрібні навички та які існують кар'єрні вектори сімейного лікаря. 

 

Модулі курсу

Відеоматеріалів: 3

Експерти та Тренери курсу

Методолог, тренер з soft-skills Освітнього Хабу м.Києва, тренер Асоціації інноваційної та цифрової освіти, заступник директора компанії "СВН Праймтех".