Професія: Психолог

Розпочати

Опис курсу

Якщо ви схильні аналізувати власний внутрішній світ,   прагнете розбиратися в людських вчинках та шукати їхні причини, захопленi роботою з людьми, орієнтуєтесь на деталі - професія психолога ідеально вам підходить. І цей курс дозволить вам більше дізнатися про цю професію. 

 

Курс складається з 3 уроків. Наповнений теоретичними та практичними знаннями і побудований таким чином, що в першому уроці, який називається “Психолог - актуальна професія зараз та в майбутньому”, ви дізнаєтесь загальну інформацію про професію: де потрібні психологи та які їхні обов'язки, які є міфи про професію, сучасний стан та перспективи розвитку, переваги та недоліки професії, а також визначите переваги професії для себе.

Чи знаєте ви, якими компетенціями має володіти психолог? Що таке “жорсткі” та “м'які” навички та за яким критеріям роботодавці можуть обрати саме вас для роботи психологом? Про це ви дізнаєтесь, виконавши завдання другого уроку, який має назву “Модель компетенцій сучасного психолога”.

І, нарешті, у третьому уроці ви зможете дізнатися, як розвинути потрібні навички та які існують кар'єрні вектори психолога. 

Модулі курсу

Відеоматеріалів: 3

Експерти та Тренери курсу

Методолог, тренер з soft-skills Освітнього Хабу м.Києва, тренер Асоціації інноваційної та цифрової освіти, заступник директора компанії "СВН Праймтех".