Професія: Перукар

Розпочати

Опис курсу

Перукар - професія потрібна і затребувана в усі часи. Але престижною вона стала не так давно. До початку ХІХ ст рейтинг професії був мінімальним. Лише кілька останніх десятиріч майстри перукарського мистецтва зі світовим ім’ям, стали не менш популярні, ніж зірки кіно чи шоу бізнесу.

Сьогодні індустрія краси невпинно розвивається і разом із нею вдосконалюється професія перукаря. Зараз це не просто ті, хто стрижуть і роблять зачіски. Тепер - це люди з творчою жилкою, що добре заробляють, знають толк у сучасних засобах догляду за волоссям, ведуть блоги, створюють авторські майстер-класи, приймають участь у виставках та конкурсах, започатковують бізнес та стають особистими майстрами, яких радять та передають із рук в руки, як найдорожчу коштовність.

Тож, якщо ти любиш волосся, не боїшся працювати руками, бути у весь час у контакті з людьми і при цьому мрієш про безхмарне майбутнє, цей курс для тебе!  

Впродовж трьох уроків ти дізнаєшся, як це насправді бути перукарем: що для цього потрібно і куди рухатися. Отримаєш відповіді на актуальні питання та визначиш плюси і мінуси цієї професії. Вся теорія закріплюватиметься практикою - вправами, реальними кейсами, завданнями на логіку, що допоможуть засвоїти матеріал.

Ласкаво просимо!

Модулі курсу

Відеоматеріалів: 3

Експерти та Тренери курсу

Тренерка з м'яких навичок, тьюторка з емоційного інтелекту, методологиня освітніх програм, розробниця авторських тренінг-курсів.