Професія: Офіс-адміністратор

Розпочати

Опис курсу

Чому спеціалістів за професією Офіс-адміністратор називають професіоналом з великої літери?

Такий спеціаліст керує великим офісом, завідує різними питаннями життєдіяльності всього великого колективу, відповідає за гарний настрій відвідувачів, за рокзлад керівників. Він як універсальний солдат - все знає і все вміє, що стосується життя співробітників а також відвідувачів офісу.

У сучасному світі офіс-адміністратори працюють у різноманітних організаціях, де потрібно працювати з персоналом та продукцією. Офіс-адміністратор необхідний в будь-якій компанії, у якої є офіс, керівник і хоча б кілька співробітників.

"Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою" люб’язно надало головну інформацію та підстави щодо вступу та здобуття професії.

Тож адміністрування офісу завжди у попиті на ринку праці. Професія Офіс-адміністратор дуже розповсюджена професія. І ця професія існуватиме завжди. Бо завжди будуть існувати компанії, які пропонують послуги, міжнародні представництва, куди приходять відвідувачі, великі торгівельні зали, де без офіс-адміністратора не обійтися.

Тетяна Швацька працювала над цим курсом як методологиня та спеціаліст з профорієнтації підлітків. 

Ласкаво просимо пізнати професію Офіс-адміністратор разом з нами. 

Модулі курсу

Відеоматеріалів: 3