Професія: Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування

Розпочати

Опис курсу

Професія сантехніка завжди була і буде затребуваною на ринку праці. Без інженерних комунікацій та санітарно-технічних зручностей не можуть існувати приміщення, якими проходять вода, газ та тепло. Для того, щоб створювати та підтримувати справність цих «кровоносних судин» житлових і виробничих будівель, потрібні справжні професіонали своєї справи. Цей навчальний курс створено для того, щоб дізнатися більше про на перший погляд знайому професію сантехніка й позбавитися від стереотипів.

Консультантом цього курсу став Роман Летнянка – двічі чемпіон України серед інсталяторів (монтажників санітарно-технічних систем і устаткування), призер міжнародного конкурсу Grundfos Installer Championship, який проходив в Італії. Він допоміг поглянути на цю професію очима сучасного професіонала та розповів про можливості розвитку для тих сантехніків, які ніколи не зупиняються на досягнутому.

Київське регіональне вище професійне училище будівництва надало консультації і матеріали щодо вступу і здобуття професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування». 

Профорієнтаційні проєкти «PROfile» та «Місто професій» люб’язно надали відеоматеріал про професію інсталятора.

Надія Маслікова працювала над курсом як методологиня та авторка історії.

Запрошуємо до перегляду курсу!

Модулі курсу

Відеоматеріалів: 3