Професія: Менеджер з туризму

Розпочати

Опис курсу

Туризм вже не буде таким, як раніше, але він ніколи не зникне! Саме тому попит на справжніх фахівців постійно зростає, адже професійний менеджер з туризму повинен краще за свого клієнта знати, що саме той хоче.

Професія “менеджер з туризму” різноманітна та багатогранна. Її творча складова дає можливість поринути у власне хобі та займатися справою, яка приносить не тільки задоволення, а й високий дохід.

Цей навчальний курс створено, щоб поринути у цікавий світ туризму зсередини та дізнатися більше про, на перший погляд, легку та зрозумілу професію. В курсі розповідається про тонкощі професії, на що звернути увагу та з чого почати свій професійний шлях.

Курс було створено за підтримки офіційного представника турагентства “TUI Ukraine ” - ТОВ "МАРИНЕЛЛА". Консультантом стала Наталія Губська - заступник керівника агентства та справжній професіонал з багаторічним досвідом в сфері туризму. Вона допомогла поглянути на професію очима професіонала, розповіла про тонкощі професії та сучасні вимоги до фахівців.

Інформацію та матеріали про всі етапи навчання за спеціальністю “Туризм” та особливості здобуття професії надали представники кафедри туризму Університету економіки та права «КРОК». Консультантами стали: Людмила Мелько – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри; Світлана Гаврилюк – кандидат економічних наук, доцент; Тетяна Сокол – кандидат педагогічних наук, доцент; Ганна Уварова – кандидат педагогічних наук, доцент.

Катерина Дириза працювала над курсом як методологиня та авторка історії.

Запрошуємо до перегляду курсу!

Модулі курсу

Відеоматеріалів: 3