Професія: Машиніст підіймально-транспортних машин

Розпочати

Опис курсу

Керувати машиною та бути корисним суспільству - для когось це дійсно самореалізація. Кожного дня у світі будується велика кількість споруд, транспортується, розвантажується незчисленна кількість вантажів з усього світу. Ці машини працюють у сільському господарстві, у промисловості, гірничій справі. Без цих машин людині колись було дуже важко. 

Але зараз на служіння людини прийшли такі машини, які стали виконувати завдання, які раніше були їй не під силу. А людина керує цією технікою та швидкими темпами будує, розвантажує, підіймає все навколо себе.

Керування машиною завжди у попиті на ринку праці. Тож професія Машиніст підйомно-транспортних машин дуже розповсюджена професія. І ця професія існуватиме ще довго. Машиністи, які володіють керуванням, а також знаються на ремонті таких машин - спеціалісти високого попиту!

«Міжрегіональне вище  професійне училище  автомобільного транспорту та будівельної механізації» люб’язно надало головну інформацію та підстави щодо вступу та здобуття професії Машиніст підіймально-транспортних машин.

КП "Київавтошляхміст" - одне з підприємств міста Києва, яке чекає саме на спеціалістів за професією Машиніст підіймально-транспортних машин.

Тетяна Швацька працювала над цим курсом як методологиня та спеціаліст з профорієнтації підлітків. 

Ласкаво просимо пізнати професію Машиніст підіймально-транспортних машин разом з нами. 

Модулі курсу

Відеоматеріалів: 3