Професія: Маркетолог

Розпочати

Опис курсу

Щодня ​​з'являється велика кількість товарів і послуг, які роблять життя більш наповненим, легким і цікавим. І якщо декілька десятиліть тому комп'ютери, пральні машини, мобільні телефони та пилососи справді викликали подив, то зараз це - звичайний повсякденний набір техніки, яким користується кожен з нас. Сьогодні технології стрімко розвиваються, пропонуючи нам придбати товари, про існування яких ми навіть і не здогадувались: 3D-принтер, сертифікат на політ на дельтаплані, година гри у віртуальній реальності або квест-кімнаті. Ніби читаючи наші думки, з’являється контекстна і таргетована реклама, що закликає купити за вигідною ціною той сертифікат, телефон, зручну сукню або тур по Європі... 

Але за кожною рекламою якогось товару, за кожним цікавим відеороликом, який ти бачиш на телебаченні, за кожним банером стоїть конкретна людина. А професія цієї людини - маркетолог.

Цей курс буде цікавим для тих, хто хоче дізнатися про те, де потрібні маркетологи,  які їхні обов’язки та  якою є історія виникнення та сучасні можливості професії.

Курс складається з 3 уроків. 

 

Методолог курсу: Людмила Слюсарева.

 

Модулі курсу

Відеоматеріалів: 3

Експерти та Тренери курсу

Доктор економічних наук, доцент, методологиня освітніх курсів та програм, експертка з акредитації освітніх програм.