Професія: Кухар

Розпочати

Опис курсу

Якщо ви, захоплені створенням нових рецептів, орієнтуєтесь на деталі та хочете вести успішну кухню або навіть відкрити свій власний ресторан - професія кухаря ідеально вам підходить. І цей курс дозволить вам більше дізнатися про цю професію. 

Курс складається з 3 уроків. Наповнений теоретичними та практичними знаннями і побудований таким чином, що в першому уроці, який називається: “Професія кухар - це круто!” ви дізнаєтесь загальну інформацію про професію: історію виникнення, ключові факти ресторанного бізнесу в Україні, познайомитесь з відомими шеф-кухарями України та світу, а також визначите переваги професії саме для себе.

Чи знаєте ви якими компетенціями має володіти сучасний кухар? Що таке “жорсткі” та “м'які” навички та по яким критеріям роботодавці оберуть саме вас для роботи на кухні в ресторані? Про це ви дізнаєтесь виконавши завдання другого уроку, який має назву: “Модель компетенцій сучасного кухаря”.

 

І, нарешті, в третьому уроці ви зможете ознайомитись, як розвинути навички та які існують кар'єрні вектори кухаря. 

 

Модулі курсу

Відеоматеріалів: 4

Експерти та Тренери курсу

Методолог, тренер з soft-skills Освітнього Хабу м.Києва, тренер Асоціації інноваційної та цифрової освіти, заступник директора компанії "СВН Праймтех".