Професія: Фахівець з офсетного та флексографічного друкування

Розпочати

Опис курсу

Чи тобі подобаються якісно зроблені рекламні брошури, плакати? Чи ти любиш красиві і приємно віддруковані візитівки чи етикетки? Якісна робота – це результат якісної підготовки спеціаліста. Професія друкар офсетного плоского та флексографічного друку це оплачувана, сучасна та перспективна професія, яка вимагає дуже точних та глибоких знань та, перш за все, практичного досвіду. Сучасний рекламний та поліграфічний бізнес потерпає без компетентних друкарів. Саме тому на ринку праці існує дуже високий попит на висококваліфікованих молодих спеціалістів з офсетного плоского та флексографічного друкування. В обов’язки друкаря входить підготовка, організація та контроль процесу друкування, отримання якісного результату з мінімум браку. Проте, друкар повинен не тільки вміти точно працювати з друкарським обладнанням та уважно вивчати результати своєї роботи, але і мати художній смак, точне розрізнення кольорів, вміти концентрувати увагу, чітко координувати власні рухи та бути спостережливим в роботі.

“Центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну м. Києва” відкрито надав необхідну інформацію та умови щодо вступу та здобуття знань в рамках професії Друкар офсетного плоского та флексографічного друку.

ТОВ «Новий друк» - одне з підприємств міста Києва, яке чекає саме на спеціалістів за професією Друкар офсетного плоского друку.

Юлія Краснова працювала над цим курсом як методологиня та спеціаліст з профорієнтації підлітків.

Модулі курсу

Відеоматеріалів: 3