Професія: Фахівець з інформаційної безпеки
РозпочатиОпис курсу
Фахівець з інформаційної безпеки — не найпростіша, проте затребувана ІТ-професія. Деяких вона лякає безліччю термінів та своєрідних інструментів, хоча насправді доступна людям без технічного бекграунду. Вивчивши ІБ, ви працюватимете з державними корпораціями, банками, середнім та великим бізнесом, хмарними сервісами та стартапами. Простіше кажучи, скрізь, де є ймовірність злому або потреба в захисті інформації.
У цьому курсі докладно розповідаємо, хто такий фахівець з інформаційної безпеки, чим займається і яка його модель компетенцій, скільки заробляє і як ним стати і які можливості для кар'єрного розвитку.
Інституту спеціального зв'язку та захисту інформації НТУУ "КПІ імені Ігоря Сікорського" люб'язно надало контент та консультації щодо вступу та здобуття професії фахівця з інформаційної безпеки.
Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України - організація, що береже таємниці України і створює системи кіберзахисту всієї ІТ інфраструктури держави. Співробітники Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України розповіли про професію як роботодавці.
Працював над цим курсом як методолог та автор історії, Вячеслав Поліновський, CEO GoITeens, к.т.н., доцент. Який більше 20+ років розробляє ІТ проекти, в тому числі із захисту інформації, з нуля і до серійного виробництва.
Ласкаво просимо пізнати професію фахівця з інформаційної безпеки разом з нами.