Професія: Банкір

Розпочати

Опис курсу

Якщо ви маєте аналітичний склад мислення, стратегічне бачення та соціальну відповідальність, ви уважні, акуратні, організовані та вмієте спілкуватися з людьми  - професія банківського працівника ідеально вам підходить. І цей курс дозволить вам більше дізнатися про цю професію. 

Курс складається з 3 уроків. Наповнений теоретичними та практичними знаннями і побудований таким чином, що в першому уроці, який називається “Працювати в банку - це дійсно престижно!”, ви дізнаєтесь загальну інформацію про професію: де потрібні банківські спеціалісти та які їхні обов'язки, які є міфи про професію, сучасний стан та перспективи розвитку, переваги та недоліки професії, а також визначите переваги професії для себе.

Чи знаєте ви, якими компетенціями має володіти банківський спеціаліст? Що таке “жорсткі” та “м'які” навички та за яким критеріям роботодавці можуть обрати саме вас для роботи у банку? Про це ви дізнаєтесь, виконавши завдання другого уроку, який має назву “Обов'язки та модель компетенцій сучасного банківського працівника”.

 

І, нарешті, у третьому уроці ви зможете дізнатися, як розвинути потрібні навички та які існують кар'єрні вектори спеціаліста з банківською освітою. 

 

Модулі курсу

Відеоматеріалів: 3

Експерти та Тренери курсу

Методолог, тренер з soft-skills Освітнього Хабу м.Києва, тренер Асоціації інноваційної та цифрової освіти, заступник директора компанії "СВН Праймтех".