Проєктний менеджмент (управління проєктами)

Розпочати

Опис курсу

В умовах реалізації парламентської реформи в Україні постають нові завдання, по’вязані з удосконаленням функціонування Апарату Верховної Ради України та розбудови його кадрового потенціалу відповідно до європейських стандартів та кращих практик інших країн.

Верховна Рада України та її Апарат повинні стати максимально відкритими інституціями, діяльність яких має чітко регулюватися чинним законодавством, визначатися гуманістичними цінностями та моральними нормами, що сприятиме припливу до них професіоналів-патріотів.

Мета навчального курсу полягає у розвитку професійної компетентності державних службовців Апарату Верховної Ради України з питань належного врядування, що складає основу управлінської компетентності (політико-правової, соціально-економічної, інформаційно-комунікативної, професійно-фахової) та засвоєння знань про реформування державного управління в Україні, вироблення умінь та навичок щодо ефективного виконання завдань та посадових обов’язків, необхідних для роботи в Апараті Верховної Ради України. Разом з тим, державні службовці, які працюють в Апараті Верховної Ради України, мають здійснювати постійні заходи щодо підвищення рівня професійної компетентності, у тому числі з питань проектного менеджменту (управління проектами). Наш курс побудований за модульною системою. Він складається з чотирьох модулів, кожен з яких включає три лекції. Всього 12 лекцій. До кожної лекції прикріплені додаткові матеріали, в яких містицься детальна інформація із теми лекції. По завершенню кожного модуля на вас чекатиме проміжний тест. Бажаю вам продуктивного навчання!

Експерти та Тренери курсу

Володимир Страшко - сертифікований бізнес-тренер з управління командами та проєктного менеджменту, консультант керівників провідних українських та міжнародних компаній. Провів понад 500 тренінгів в таких компаніях, як: Toshiba, Нафтогаз, Intesa Sanpaolo, Auchan, Укрзалізниця, StarLightMedia тощо.