Парламентська реформа. Інструменти підвищення ефективності діяльності Апарату Верховної Ради України

Розпочати

Опис курсу

Основним завданням згаданого навчального курсу є підвищення обізнаності основних парламентських стейкхолдерів (насамперед, державних службовців та інших працівників Апарату Верховної Ради України) щодо парламентської реформи як складової частини широкомасштабної реформи державного управління, її основних завдань, етапів упровадження, індикаторів вимірювання ефективності результатів, а також основних інструментів подальшої модернізації діяльності Апарату Верховної Ради України.

Ви матимете змогу розглянути реформу державного управління як основу трансформаційних перетворень в Україні та світі. Зокрема, Ви дізнаєтесь про актуальність та витоки реформи, передумови реформування, актуальні завдання та місце парламентської реформи в умовах реалізації реформи державного управління.

Разом з тим, фокус уваги при вивченні матеріалу буде направлений і на роль міжнародної підтримки та важливість розвитку співпраці з міжнародними партнерами у цьому контексті, а також розгляд стандартів, які використовуються урядами різних країн щодо реалізації реформи державного управління. Зокрема, розглянете інструменти інституційної розбудови в рамках реалізації програми ОЕСР/SIGMA, ознайомитеся з особливостями кожного “Принципу державного управління”, а також вивчите необхідні передумови для проведення успішних реформ.

Шляхом ознайомлення з діяльністю окремих міжнародних парламентських організацій різних країн світу, Ви матимете змогу розглянути міжнародний вимір парламентської реформи та ключові принципи й основні стратегічні цілі міжнародної спільноти у цьому напрямку.

Разом з тим, детально розглянете ключові аспекти реалізації парламентської реформи в Україні, а також основні підходи до подальшого удосконалення діяльності Верховної Ради України та Апарату.

Експерти та Тренери курсу

Сертифікована бізнес-тренерка та методологиня освітніх програм, розробниця інтерактивних навчальних курсів, практикуюча психологиня-профайлер та політтехнологиня.
Володимир Азовський: сертифікований бізнес-тренер, методолог освітніх програм, політичний консультант. Автор навчальних проєктів в офлайн та діджитал-середовищі.