Парламентаризм та парламентська діяльність

Розпочати

Опис курсу

Останнім часом серед усіх політичних явищ жодне не викликає до себе такої прискіпливої уваги, таких суперечливих оцінок і суджень, як парламентаризм та роль парламенту у системі державного апарату, управлінні країною, формуванні напрямків державної політики.

Тому, в умовах впровадження парламентської реформи та з метою детального опрацювання такого явища як парламентаризм, даний курс має на меті ознайомити слухачів із основними визначеннями та принципами парламентаризму і парламентської діяльності, сформувати у слухачів професійні компетенції щодо основ демократичного устрою держави,  правового статусу і функцій Верховної Ради України та організації діяльності його її Апарату, а також аналогічних структурних одиниць парламентів інших країн.

По завершенню курсу Ви:

•  засвоїте теоретичний матеріал та сформуєте розуміння понятійного апарату стосовно таких явищ як парламентаризм та парламентська діяльність;

•  дізнаєтесь про структуру, порядок формування та місце парламентів у системі державного управління та особливість організаційно-правового статусу працівників й організації управління апаратів парламентів на прикладах та досвіді різних країн світі;

•  ознайомитесь з такими питаннями як правовий статус та організація діяльності Верховної Ради України, її основними функціями, правовий статус народних депутатів України, працівників Апарату Верховної Ради України, організації його діяльності;

•  ознайомитесь із порівняльним аналізом теоретичних і практичних аспектів організації та діяльності парламентів інших країн.

Експерти та Тренери курсу

Сертифікована бізнес-тренерка та методологиня освітніх програм, розробниця інтерактивних навчальних курсів, практикуюча психологиня-профайлер та політтехнологиня.
Володимир Азовський: сертифікований бізнес-тренер, методолог освітніх програм, політичний консультант. Автор навчальних проєктів в офлайн та діджитал-середовищі.