Професія: Вчитель (Мистецтво викладання)

Розпочати

Опис курсу

КНП «ОСВІТНЯ АГЕНЦІЯ МІСТА КИЄВА» є суб’єктом надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Онлайн-курс підвищення кваліфікації освітян «Мистецтво Викладання», розміщений на сайті Освітнього Хабу міста Києва повністю відповідає вимогам Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників (Постанова КМУ від 21 серпня 2019 р. №800 зі змінами та доповненнями від 27 грудня 2019 р. №1133). Сертифікати онлайн-курсу «Мистецтво Викладання» можуть бути офіційно зараховані як підвищення кваліфікації.

 

ОБСЯГ КУРСУ

30 годин (1 кредит ЄКТС).

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Сучасному вчителю та викладачеві, щоб залишатися успішним, доводиться не лише викладати навчальні дисципліни, передбачені у його індивідуальному робочому плані, але й постійно розвиватися, переосмислювати власні методики,  цілковито переглядати методику викладання своїх уроків/лекцій/курсів.

Надзвичайно важливо вміти користуватися можливостями, які є сьогодні. І не тільки самим вміти, але й вчити цьому своїх учнів та студентів.

ЗАВДАННЯ КУРСУ

Підготувати українських освітян до трансформації системи освіти України та сформулювати нову парадигму процесу викладання відповідно до сучасних вимог суспільства та концепції Нової Української Школи.
Курс містить багато корисних та інноваційних інструментів, які можна використовувати у процесі викладання.

НА КУРСІ “МИСТЕЦТВО ВИКЛАДАННЯ” ВЧИТЕЛІ ТА ВИКЛАДАЧІ ДІЗНАЮТЬСЯ:

·    Якого вчителя/викладача хочуть бачити перед собою учні/студенти?

·    У чому полягає основне завдання сучасної освіти?

·    Як правильно побудувати спілкування з колегами, учнями/студентами та їх батьками?

·    Як освітянам використовувати сучасні інновації  в професійній діяльності?

ФОРМА НАВЧАННЯ

Онлайн-курс, опановується дистанційно.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

Вчителі закладів загальної середньої освіти, викладачі закладів вищої освіти, методисти, керівники освітніх закладів

ФОРМА ПІДТВЕРДЖЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ НАВЧАННЯ

Сертифікат про успішне завершення навчання, із зазначенням кількості годин. 

НАПРЯМ НАВЧАННЯ

Професійний розвиток педагогічних та науково-педагогічних працівників з питань професійної компетентності, ефективного планування освітнього процесу, впровадження новітніх технологій у навчанні для подальшого розвитку української освіти.

ПЕРЕЛІК КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ, ЩО ВДОСКОНАЛЮВАТИМУТЬСЯ

Загальні: знання і розуміння сучасних тенденцій розвитку освіти, критичне та системне мислення, здатність співпрацювати з іншими людьми.

Фахові: професійно-педагогічні, комунікаційні компетентності, застосовування сучасних технологій на заняттях, здатність оцінювати рівень своєї професійної компетентності.

МЕТА КУРСУ

Підготувати вітчизняних вчителів та викладачів до трансформації системи освіти України та сформулювати нову парадигму процесу викладання у відповідності до сучасних вимог суспільства та концепції Нової Української Школи.

 

АВТОРИ

Володимир Співаковський
Президент Міжнародної корпорації «Гранд», письменник, засновник першої в Україні приватної школи, двічі рекордсмен Книги Рекордів Гіннеса.

Олександр Стручаєв
Наймолодший тренер НЛП в СНД, магістр психології, з 2008 року систематично проводить сертифікаційні курси НЛП-практик. Автор унікального 21 одноденного курсу НЛП-майстер, стандарти сертифікації якого перевищують навіть деякі світові стандарти. Сертифікований персональний коуч міжнародного рівня за стандартами International Coach Union, керівник центру професійного навчання IDEA. 

Віталій Зубков
Відомий психолінгвіст, поліглот та методолог, автор наймасовішого освітнього проєкту України «Lingva.Skills». 

Володимир Страшко
Керівник Центру Навчання Української Школи Урядування Національного агентства державної служби України, тренер-методолог з управління командами та особистою ефективністю. Провів понад 500 тренінгів в державних структурах та в комерційних компаніях, в тому числі, і для Міністерства освіти і науки України.

Ірина Рудика
Сертифікована тренерка з емоційного інтелекту, персональної ефективності та комунікацій Освітнього Хабу міста Києва. Кураторка та методологиня курсів: «Ораторська майстерність», «Профорієнтація для старшокласників», «Школа Тренерів», «Школа Журналістики», «Конфліктологія». Співзасновник «Training Games Ua», спікер, андрагог. 

Наталія Сидорко
Сертифікована тренерка Освітнього Хабу м. Києва, за напрямками people management, персональна ефективність та комунікації. Кураторка та методологиня курсів: «Ефективні комунікаціі», «Тайм менеджмент», «Ефективний маркетинг», «Розвиток пам`яті». 

Вікторія Дівонька
Сертифікована тренерка Освітнього Хабу м. Києва із Soft Skills. Кураторка та методологиня курсів: «Школа HR: Навчання та розвиток персоналу», "Ефективний діджитал маркетинг", "Управління містом", "Корпоративна соціальна відповідальність", "Безпека в Інтернеті", "Робітничі професії". Персональний коуч, співзасновниця "PRO Trainings". 

Марина Писаренко
Кандидатка економічних наук, сертифікована тренерка Освітнього Хабу м. Києва з емоційного інтелекту та ефективних комунікацій. Пройшла стажування у: США (Faculty Exchange Program), Угорщині (CEU), Ізраїлі (Mashav) та Швеції (Visby). Практикуюча психологиня. 

 

Експерти та Тренери курсу

Тренер курсу "Емоційний інтелект"
Володимир Страшко - сертифікований бізнес-тренер з управління командами та проєктного менеджменту, консультант керівників провідних українських та міжнародних компаній. Провів понад 500 тренінгів в таких компаніях, як: Toshiba, Нафтогаз, Intesa Sanpaolo, Auchan, Укрзалізниця, StarLightMedia тощо.
Тренер курсу "Мистецтво викладання", "Екологія"
Тренер курсу "Мистецтво викладання"