Професія: HR (Школа HR)

Розпочати

Опис курсу

Ймовірно, ви чули такий вираз: «Кадри вирішують усе». А от якими саме кадрами буде укомплектований штат компанії, вирішують HR менеджери. Це дуже відповідальна посада, від ефективності роботи таких спеціалістів значної мірою залежить успішність фірми в цілому, недаремно їх ще називають HR-директорами. Наші HR курси допоможуть ейчарам підвищити ефективність власної роботи, удосконалити навички пошуку нових співробітників та більш ретельно відбирати кандидатів.

Що таке HR менеджмент

HR (вимовляється як Ейч Ар) – скорочення від англійського словосполучення, що буквально перекладається як «людські ресурси». Якщо вдатись до більш звичної для українців термінології, то HR курси – курси для менеджерів з персоналу. Обов’язків у таких спеціалістів чимало:

 • навчання персоналу;

 • вивчення потреб, інтересів, особистих прагнень та уподобань співробітників з метою їх ефективної мотивації на виконання робочих завдань;

 • управління персоналом, розподіл обов’язків, контроль та оцінка ефективності роботи кожного співробітника;

 • створення сприятливих умов для розвитку ініціативності, креативних навичок персоналу;

 • забезпечення трудової дисципліни та допомога у розв’язанні конфліктних ситуацій.

Але насамперед на HR курсах навчають шукати та відбирати нових співробітників. Адже для успішного управління персоналом потрібно знайти спеціалістів, що знають свою справу та мають певні особистісні риси – вміння працювати в команді, чітко виконувати поставлені задачі та інші, в залежності від специфіки діяльності. Тому ейчар менеджерів часто називають рекрутерами, а спеціалістів з пошуку та залучення на роботу ТОП-менеджерів – мисливцями за головами.

Існують HR курси, які варто пройти керівникам підприємств, адже робота з персоналом – одна з найважливіших складових їх діяльності. Але це більш просунуті курси з управління персоналом. А наші HR курси розраховані на новачків, початківців, які отримали теоретичну освіту, але відчувають брак практичних навичок. Вони будуть корисні для тих, хто нещодавно розпочав роботу на посаді менеджера з персоналу, хто хоче змінити на краще кадрову ситуацію на фірмі, сформувати здоровий та ефективний трудовий колектив.

Переваги HR курсів від Освітнього Хабу

Наші HR курси в концентрованій формі містять найважливішу для менеджерів з персоналу інформацію:

 • специфіка пошуку співробітників для заповнення вакансій різного типу, рівня;

 • що таке портрет ідеального кандидата та як його скласти;

 • що таке скрінінг резюме, як він допоможе заощадити час менеджера з персоналу та краще підготуватися до співбесіди з конкретним кандидатом;

 • як проводити співбесіду, щоб максимально об’єктивно оцінити претендента на посаду;

 • на що звертати увагу під час співбесіди, які висновки можна зробити з невербальної складової спілкування з кандидатом;

 • чи завжди рекомендації варті довіри та як їх можна перевірити.

Веде HR курси спеціаліст зі значним досвідом практичної роботи на посаді ейчар-директора. HR курси побудовані таким чином, що до наступного модулю можна перейти тільки після засвоєння попереднього матеріалу, успішного проходження онлайн-тесту. Отримані на курсах знання мають практичну цінність, їх можна застосувати у роботі. Матеріал добре структурований, відеоматеріали короткі, але насичені корисною інформацією. HR курси можна пройти онлайн, у зручний час, передивитись відеоматеріали повторно, якщо залишились якісь прогалини. 

Курс розроблений в партнерстві з Асоціацією інноваційної та цифрової освіти.

Модулі курсу

Експерти та Тренери курсу

Тренер курсу "Школа HR"