Ораторське мистецтво (у форматі SCORM)

Розпочати

Опис курсу

Вміння говорити переконливо, виразно, грамотно, зацікавити аудиторію та утримувати її увагу є важливим у багатьох сферах життя. Опанувати це вміння допоможуть Курси ораторського мистецтва від Освітнього Хабу міста Києва, які можна безкоштовно пройти онлайн.

Кому та навіщо потрібні курси ораторського мистецтва

Мова, манера мовлення – одна з найважливіших особливостей людини. Від того, як людина розмовляє, якими словами та у якій манері висловлює свої думки, значною мірою залежить, яке враження складеться про неї у оточуючих. Недаремно Сократ звертався до незнайомих людей із проханням: «Скажи що небудь. Я хочу тебе побачити.» Курси ораторського мистецтва були затребуваними в усі часи, з глибокої давнини, і сьогодні вони будуть корисними для всіх, хто прагне бути успішним.

Продвинуті курси ораторського мистецтва потрібні, насамперед, людям, яким часто доводиться спілкуватися з людьми, виступати перед досить великою аудиторією:

 • викладачам, лекторам, курси ораторського мистецтва допоможуть донести свою думку до слухачів, зацікавити їх;

 • для бізнесменів, підприємців, керівників, що проводять наради для підлеглих, спілкуються з діловими партнерами, дуже важливе вміння впливати на людей, впевнено триматись та переконливо говорити;

 • для політиків, громадських діячів курси ораторського мистецтва є одним із кроків до опанування мистецтва приваблювати людей та вести за собою;

 • юристів, адвокатів навчають не тільки усім тонкощам права, але й риториці, але не всі приділяють досить уваги цій складовій навчання. Якщо у адвоката виникають труднощі з промовами в суді, заповнити ці прогалини в освіті допоможуть курси ораторського мистецтва;

 • для менеджерів, що спілкуються з клієнтами, покупцями, просувають товари чи послуги, курси ораторського мистецтва є не менш важливими, ніж курси з продажів.

Також курси ораторського мистецтва корисні для студентів чи аспірантів, що готуються до захисту наукової роботи, для всіх, хто шукає роботу та хоче справити найкраще враження під час співбесіди, вже працює та прагне будувати успішну кар’єру. Люди, що відчувають труднощі у спілкуванні, побудові особистих стосунків, також можуть вирішити деякі проблеми за допомогою таких курсів.

Програма курсів ораторського мистецтва від Освітнього Хабу

Ми пропонуємо базовий курс ораторського мистецтва, що буде корисним для спікерів-початківців. Він складається з 7 відеоуроків, у яких розповідається:

 • якими якостями повинен володіти оратор, яку мету він може ставити перед собою, якою інформацією повинен володіти в залежності від типу виступу;

 • як навчитися опановувати себе та подолати страх перед публічними виступами;

 • чому для оратора мова тіла – жести та міміка – є не менш важливою за добре поставлений голос;

 • з яких деталей складається імідж оратора, які існують типи та архетипи ораторів;

 • в чому полягає справжнє мистецтво публічних виступів, яку роль у ньому відіграють імпровізація, акторські здібності, культура мови;

 • як будувати структуру виступу та які прийоми допоможуть візуалізувати інформацію, щоб краще донести її до аудиторії;

 • як вести діалог та дискусію з аудиторією.

Кожен урок курсів ораторського мистецтва поєднує теоретичну інформацію, тести на розуміння тих чи інших тонкощів публічних виступів, наглядні приклади вдалих та невдалих виступів. Під час уроків слухачу онлайн курсів ораторського мистецтва потрібно періодично відповідати на питання. Наступні заняття включають в себе питання за матеріалом попередніх, і просуватися далі можна тільки після його успішного засвоєння та правильного проходження онлайн-тесту.

Модулі курсу

Відеоматеріалів: 7

Експерти та Тренери курсу

Доктор філософських наук, професор, експертка освітніх програм, методологиня, тренерка з м'яких навичок корпоративних компаній та державного сектору, ігрова технікиня, співзасновниця "Training Games UA". Розробила 100+ освітніх продуктів, учасниками тренінгів стали 1000+ осіб.