Етика та етичні стандарти в демократичному врядуванні

Розпочати

Опис курсу

Побудова нової держави неможлива без створення й утвердження нових ідеалів суспільного розвитку з певними цінностями, нормами, орієнтирами. Тому вкрай актуально створити й реалізувати ефективну модель державно-управлінського впливу у сфері духовно-ціннісного розвитку українського суспільства як складової загальнодержавної політики щодо національного духовного поступу. 

Формування нової системи державного управління в умовах реформування українського суспільства супроводжується зміною світоглядних засад, норм і цінностей, переорієнтацією масової свідомості, що впливає на моральні позиції та принципи діяльності державних службовців.

Мета навчального курсу полягає у зростанні професійної компетентності державних службовців Апарату Верховної Ради України з питань розвитку етичних стандартів, що складає основу управлінської компетентності (політико-правової, соціально-економічної, інформаційно-комунікативної, професійно-фахової) та засвоєння знань про реформування державного управління в Україні, вироблення вмінь та навичок щодо ефективного виконання завдань та посадових обов’язків, необхідних для роботи в Апараті Верховної Ради України.

Курс складається з дванадцяти інтерактивних уроків у форматі SCORM, які тематично об’єднані в чотири модулі: “Етика та етичні стандарти в системі демократичного врядування”; “Формування та функціонування етичної інфраструктури в державному управлінні”; “Розробка та впровадження етичних стандартів на міжнародному, національному та місцевому рівнях”; “Кодекс етичної поведінки як базовий елемент формування нової системи цінностей у системі державного управління”.

Наприкінці кожного модуля Вам необхідно буде виконати контрольний тест, самостійно опанувати додаткові матеріали та виконати завдання.

Експерти та Тренери курсу

Доктор філософських наук, професор, експертка освітніх програм, методологиня, тренерка з м'яких навичок корпоративних компаній та державного сектору, ігрова технікиня, співзасновниця "Training Games UA". Розробила 100+ освітніх продуктів, учасниками тренінгів стали 1000+ осіб.
Дипломований спеціаліст спеціальності “Бізнес аналітика”, фахівець у сфері налагодження бізнес-процесів виробничого підприємства, керівник відділу продажів зі стажем в агропромисловій сфері (В2В), дипломований коуч. Співавторка та методологиня scorm-курсів для Освітнього Хабу міста Києва та Асоціації інноваційної та цифрової освіти.
Методолог, тренер з soft-skills Освітнього Хабу м.Києва, тренер Асоціації інноваційної та цифрової освіти, заступник директора компанії "СВН Праймтех".