Аналіз публічної політики

Розпочати

Опис курсу

Навчальний курс призначено для державних службовців Апарату Верховної Ради України, помічників-консультантів народних депутатів України, учасників програм парламентського стажування та інших зацікавлених фахівців, що співпрацюють з Верховною Радою України, її комітетами, центральними органами виконавчої влади в процесі розробки проєктів законодавчих та інших нормативно-правових актів.

 

Курс розроблено з метою:

ознайомлення його учасників з основними поняттями, принципами та підходами аналізу публічної політики;

формування у державних службовців професійної компетенції щодо основ вироблення та запровадження публічної політики; 

та засвоєння практичних рекомендації з проведення аналізу політики шляхом проходження тестових та кейсових завдань.  

 

Навчальний курс складається з дванадцяти уроків, які тематично об’єднані в чотири модулі.  На Вас чекають інформативні матеріали, цікаві тестові завдання та ситуаційні задачі.

Час проходження навчального курсу залежить від базових знань щодо принципів проведення аналітичного дослідження, ступеню засвоєння теоретичного матеріалу, а також попереднього досвіду використання практичних інструментів та підходів проведення аналізу в секторі політики.

 

Основними завданнями навчального курсу з аналізу публічної політики є:

надання чіткої характеристики загальнотеоретичним засадам “аналізу публічної політики” та розгляд концептуальних підвалин вибору дослідницького підходу до аналізу політики;

розгляд та освоєння дієвих підходів та інструментарію комплексних методів дослідження в контексті вивчення суспільних проблем в сучасному середовищі;

дослідження  специфіки аналізу політики в розробці проєктів законів та інших нормативно-правових актів Україні;

закладення концептуальних підвалин мислення про аналітичні проблеми та засвоєння практичних рекомендацій з проведення аналітичного дослідження в зазначеній сфері;

а також, формування загального бачення щодо інституціоналізації аналізу політики в країнах Євросоюзу.

 

Маємо надію, що за результатами вивчення курсу Ви отримаєте максимально широкі знання та концептуальні підвалини професійного мислення в контексті аналізу публічної політики, які допоможуть Вам суттєво підвищити ефективність виконання завдань, що стоять перед парламентською службою в Україні.

 

Автори курсу бажають Вам продуктивного та цікавого  навчання!

Експерти та Тренери курсу

Сертифікована бізнес-тренерка та методологиня освітніх програм, розробниця інтерактивних навчальних курсів, практикуюча психологиня-профайлер та політтехнологиня.
Володимир Азовський: сертифікований бізнес-тренер, методолог освітніх програм, політичний консультант. Автор навчальних проєктів в офлайн та діджитал-середовищі.
Тренер та методолог навчальних програм, консультант з питань публічної комунікації та взаємодії з органами влади проєктів міжнародної-технічної допомоги, громадських та благодійних організацій.