КУРСИ ХАБУ

Народна мудрість запевняє, що вчитися ніколи не пізно, а ще закликає: «Вік живи – вік навчайся». Для здобуття вищої освіти потрібно якнайменше 4 роки, а після того ми часто відчуваємо, що отриманих знань бракує чи вони застаріли. Деяких дуже важливих речей у жодному університеті не навчають, і навіть відмінна теоретична підготовка не допомагає адаптуватися до реалій сучасного життя. У такій ситуації допоможуть безкоштовні онлайн курси. Освітній Хаб міста Києва – це проект, запроваджений саме для тих, хто прагне навчатися протягом життя, отримувати нові знання та практичні навички.

Безкоштовні онлайн курси допоможуть вам стати успішною, впевненою у собі людиною, затребуваним спеціалістом, знайти роботу, що відповідає вашому фаху, або розпочати власний бізнес. Наші безкоштовні онлайн курси адресовані:

 • «білим комірцям» – спеціалістам, що займаються інтелектуальною працею, чиновникам, держслужбовцям, менеджерам, викладачам;
 • тим, хто недавно працює на керівній посаді та хоче бути ефективним керівником;
 • тим, хто прагне стати лідером, кращим у будь-якій сфері;
 • усім, хто хоче бути гідним громадянином успішної держави, кому не байдужі теперішнє та майбутнє України, доля молодого покоління, екологія країни, обличчя державного апарату;
 • тим, хто хоче гармонійно розвиватись, сягнути вершин у професійній сфері, успішно будувати особисті стосунки, керувати власними емоціями, почуватися щасливим;
 • а також усім, хто вважає знання найвищою цінністю та готовий платити за них.

Бо хоча ми пропонуємо безкоштовні онлайн курси, платити за них доведеться, але не грошима. Ви ж знаєте, що після спортивних тренувань, які спрямовані на удосконалення тіла, зазвичай болять м’язи. Процес самовдосконалення, розвитку особистості також не буває простим та безболісним. Часто важко переломити звичні моделі поведінки, мислення, вийти із зони комфорту. Але потрібно робити над собою зусилля. Наполегливість, мотивація, готовність іти до мети – одна зі складових плати за наші безкоштовні онлайн курси. А ще доведеться платити дисциплінованістю, дотримуватись графіка навчальних заходів, десь колись жертвувати вільним часом, відмовлятись від спокусливої пропозиції розважитись.

Чому варто записатись на безкоштовні онлайн курси? Причин безліч.

 • Доступні програми з удосконалення професійних навичок для спеціалістів різного профілю – менеджерів з управління персоналом чи продажами, керівників, державних службовців, освітян, а також програми особистого росту для всіх.
 • У нас ви зможете навчитись того, чого не навчать у ВНЗ.
 • Безкоштовні онлайн курси мають актуальну програму, орієнтовану на майбутнє. Тут вам допоможуть сформувати навички, що є найбільш потрібними сьогодні та залишаться необхідними завтра.
 • Застосовується прогресивний та ефективний метод змішаного навчання, що взятий на озброєння провідними міжнародними ВНЗ. Окрім теоретичного навчання чимала увага приділяється тренінгам, практичному відпрацюванню навичок, екзамени теж здаються у формі практикуму.
 • Навчання на безкоштовних онлайн курсах цікаве та захоплююче, доповнюється живим спілкуванням із відомими, успішними людьми, відвідуванням презентацій, участю в інтелектуальних іграх тощо.
 • Чимала перевага безкоштовних курсів онлайн полягає в тому, що вони дистанційні. Це зручно, а в період карантину ще й безпечно, дозволяє економити час.

Отож, реєструйтеся на нашому освітньому порталі (якщо ви ще цього не зробили), обирайте безкоштовні курси онлайн, що відповідають вашим потребам і інтересам та розпочинайте заняття! Після успішного закінчення курсів ви отримаєте відповідний сертифікат.